Hakkımızda

Yılmaz Şehircilik Planlama ve tasarım ofisimiz 2015 senesinden bu yana kent planlama disiplini süreci ile ilgili bütün konularda kurumlara ve şahıslara yönelik çözümler üretmektedir. Bulunduğumuz sektör gereği insan yaşamında önemli noktalara değinmekteyiz. Sosyal, kültürel, ekonomik, demografik, fiziksel tüm unsurları göz ardı etmeden yaptığımız planlar öncesinde detaylı araştırmalar ve raporlamalardan geçmektedir. Analiz çalışmalarından sonra başlanan tasarımın uygulama aşamasında sorunsuz şekilde işlemesi için uzman kadromuz Yılmaz Şehir Planlama firmamız adına tüm aşamalarda disiplinle çalışmaktadır.

Vizyonumuz sürdürülebilirlik ve bütünsellik ilkeleri kapsamında kenti oluşturan sosyal, ekonomik, kültürel ve fiziksel unsurların ahenginde yaşanılabilir mekânlar tasarlamak ve planlamaktır.

Misyonumuz kent ve mekân tasarımı yaparken doğal, kültürel, fiziksel, sosyal ve ekonomik yönleri ile sürdürülebilir ve bütüncül mekânlar yaratmaktır.

Yılmaz Planlama olarak yer aldığımız çalışmalarda jeolojik destek, haritalama, kentsel dönüşüm projeleri, şehir düzenlenmeleri alanlarında özveri ile çalışarak, imar planı ve harita hizmetleri konularında tasarım ofisinde sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sunabilmek için her zaman gereken desteği sağlamaktayız.