Hakkımızda

Yılmaz Şehir Planlama tasarım ofisimiz Bitliste konumlanmakta ve kurulumundan bu yana yetkin mühendislerimiz ile çok sayıda başarılı projeye imza atmaktadır.
2015 yılında kurulan şirketimiz İmar Planı süreci ile ilgili bütün konularda kurumlara ve şahıslara yönelik çözümler üretmektedir.

Yılmaz Planlama olarak yer aldığımız çalışmalarda jeolojik destek, harita plan ve üretimleri, kentsel dönüşüm projeleri, şehir düzenlenmeleri alanlarında özveri ile çalışarak insan yaşam döngüsünde fiziksel çalışmalarda hizmet vermekteyiz.

Bulunduğumuz sektör gereği insan yaşamında önemli noktalara değinmekteyiz.
Sosyal, kültürel, ekonomik, demografik vb tüm özelliklere göre yaptığımız planlar öncesinde detaylı araştırmalar ve raporlamalardan geçmektedir.
Analiz çalışmalarından sonra başlanan tasarımın uygulama aşamasında sorunsuz şekilde işlemesi için uzman kadromuz Yılmaz Şehir Planlama firmamız adına tüm aşamalarda disiplinle çalışmaktadır.

Vizyonumuz yaptığımız tasarım ve projelerin tüm standartlara uygunluğunun sağlanması ve en iyi performans gösterecek uygun çözümler üretmektir.

Misyonumuz yüksek teknolojinin tüm imkanları kullanılarak uluslararası standartlarda mükemmel projeler geliştirmek, uygulamaya geçirmek ve ismini hem yurtiçinde hem yurtdışında öncü firmalar arasına taşımaktır..

Yılmaz Şehir Planlama, imar planı ve harita hizmetleri konularında tasarım ofisinde sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sunabilmek için her zaman gereken desteği sağlamaktadır.